Neler mi yaptık?

Brand Week Istanbul – Kişiye Özel Davetiye

Brand Week Istanbul, başlamadan çok önce davetiyeleriyle ses getirdi.
Bentego’nun kişiselleştirilmiş video teknolojisiyle yapılan videolar, isme özel gönderildi.


Brand Week Istanbul – Felis Jüri Videosu

Felis, Türkiye’de yaratıcılık alanında en önemli ödüllerden biri! Felis ödülleri Töreni’nde gösterilecek olan juri tanıtım filmi de en az ödül kadar yaratıcı olmalıydı! Biz de bambaşka bir bakış açısından Felis’i yorumladık ve yorumlarımıza juriyi de bizzat dahil etmeyi başardık!


Brand Week Istanbul Application Videosu

Ve karşınızda Bentego standımızdaki interaktif video uygulaması! Sandığımızdan çok daha ‘minnoş’ ve ‘popüler’ tepkiler alan uygulamamızı Brand Week boyunca onlarca katılımcı kullandı, uygulamamız Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla bizi Dijital Leader’lığa taşıdı!


Brand Week Istanbul – Digital & Mobile Day Özet Videosu

Brand Week’in 5. günü Digital & Mobile Day’di! Günün konuşulanların özeti, yani mini röportajlarımız yine birbirinden renkli simalarla doluydu! Sonu ise gayet sürprizli, izlemenizi tavsiye ederiz 😉


Brand Week Istanbul – Marketing & Creativity Day Özet Videosu

Brand Week’in 4. günü olan Marketing & Creativity Day, Sir John Hegarty’sinden David Aaker’ine gurularla doluydu! Biz de o isimleri sizin için yakaladık mı yakaladık!


Brand Week Istanbul – Brand Academy Day Özet Videosu

Brand Week’in 3. günü Brand Academy Day’di! Öğrencilerin ziyaretinin bol olduğu bu dinamik günde kimleri kimleri mi yakaladık? E özet videosundan izleseniz ya!


Brand Week Istanbul – Lovemarks Day Özet Videosu

Brand Week’in 2. günü Lovemarks Day, marka simalarla dopdolu bir gündü.
Biz de neden mikrofonumuzu kapıp, yollara düşmüyuruz dedik ve röportajlarımız başlayıverdi…